Solidne filtry siatkowe

filtr szczelinowy
Dodano: 2021-06-22Kategoria: Maszyny / Maszyny

Filtr szczelinowy lub siatkowy to jedno z bardzo popularnych rozwiązań filtracyjnych do oczyszczania wody z różnego rodzaju zanieczyszczeń i substancji chemicznych - w tym w ramach procesów produkcyjnych. W ofercie naszego przedsiębiorstwa można znaleźc kilka wariantów tego rodzaju filtrów. Na szczególną uwagę zasługuje filtr szczelinowy z serii Azud Luxon, który jest bardzo wydajny w działaniu, ma szeroki zakres filtracji, wysoki poziom energooszczędności oraz wykonany jest z bardzo odpornego na uszkodzenia materiału. Filtry szczelinowe z tej serii są dostępne w kilku rozmiarach oraz z różnym napędem.

Przeczytać warto:

Cyfrowa obróbka metalu, toczenie i frezowanie

Jesteśmy przedsiębiorstwem zatrudniającym doświadczonych mechaników oraz specjalistów w dziedzinie obróbki metalu. Produkujemy części maszyn i urządzeń, a także zajmujemy się regeneracją wałów napędowych i innych elementów mechanicznych. Posiadamy nowocześnie w...

Najlepsze narzędzia do przecinania

W ofercie naszego przedsiębiorstwo można znaleźć bardzo szeroki wybór elektronarzędzi i narzędzi ręcznych opartych na tzw. technice diamentowej. Wiertarki, szlifierki, przecinarki ręczne, młotki pneumatyczne - to przykłady najbardziej popularnych narzędzi z oferty nas...

Maszyny do mielenia tworzyw sztucznych

Firma Metal Chem produkuje młyny do tworzyw sztucznych, które są bardzo chętnie kupowane przez firmy recyclingowe. Wiele z nich zajmuje się przetwarzaniem tworzyw z odzysku. Tworzywa zbierane są w specjalnych pojemnikach i są to przede wszystkim opakowania po żywności, n...

Dostawca rur aseptycznych i nie tylko

Grupa JMC jest sprawdzonym przedsiębiorstwem, które dostarcza swoim klientom wysokiej klasy rozwiązania takie jak np. rury aseptyczne. Wspomniana firma jest tak naprawdę autoryzowanym dostawcą wyrobów jednej z bardziej doświadczonych, a zarazem także renomowanych firm na ...

Producent regałów paletowych
Producent regałów paletowych

Składowanie palet wymaga nie tylko odpowiedniej przestrzeni magazynowej, ale także dobrej klasy wyposażenia. Znakomitym rozwiązaniem są regały z mocnej i wytrzymałej stali, ocynkowanej hutniczo. Takie konstrukcje wykonuje ceniony producent regałów paletowych, firma AB RA...