Ekologiczne kotły Ekomatix

ekomatix
Dodano: 2018-04-23Kategoria: Remonty / Materiały Budowlane

Jeżeli potrzebujesz sprzętu hydraulicznego, ogrzewaczy, nagrzewnic lub kotłów na paliwa stałe czy grzejników to firma Kocioł Cenowy będzie idealnym wyborem dla Ciebie. W ofercie firmy znajdziemy między innymi kotły grzewcze na paliwa stałe od najlepszych producentów na rynku, jak na przykład Ekomatix. Kotły te mogą slapać drewno, miał, węgiel oraz mieszankę węgla i miału. Dodatkowo firma posiada w ofercie kotły gazowe nowe generacji. W ofercie firmy znajdziemy także grzejniki stalowe, aluminiowe oraz łazienkowe, a do nich wszystkie potrzebne akcesoria. Pompy ciepła, instalacje miedziane, PEX oraz PP to także sprzęt, który możemy dostać w tej firmie.

O firmie

Firma Kocioł Cenowy powstała wiele lat temu i od tego czasu ciągle udoskonala swoją ofertę, o najlepszy sprzęt grzewczy oraz hydrauliczny. Dodatkowo regularnie pojawią się tam nowości, które są innowacją w tej branży. Rzetelność, uczciwość oraz pełen profesjonalizm to cechy, które idealnie określają tę firmę. Ekomatix, Defron czy Kołton to kilka z wielu najlepszych producentów na rynku, którzy dostarczają swoje produkty do sklepu Kocioł Cenowy!

Przeczytać warto:

Cyklinowanie parkietów z desek i paneli drewnianych

W naszym przedsiębiorstwie przeprowadzane są takie prace, jak profesjonalne cyklinowanie parkietów. Warszawa to miasto, w którym współpracujemy z właścicielami obiektów firmowych oraz prywatnych, w których znajdują się podłogi z desek oraz paneli drewnianych. Renowac...

Szykowny wygląd pokoju gościnnego w domu

W nowoczesnych domach jednorodzinnych pokoje gościnne charakteryzują się stosunkowo dużym metrażem. To wszystko sprawia, że osoby, które przebywają w ich obrębie, mogą czuć się w zupełności swobodnie. Ogromna powierzchnia daje duże możliwości aranżacyjne. Każdy...

BIB System - firma oferująca konstrukcje metalowe

Bardzo interesującą firmą, posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży związanej z budowanie różnego rodzaju hal stalowych, które sprawdzają się m.in. w roli obiektów rolnych bądź też magazynowych, jest BIB System. Wspomniana firma oferująca przeróżne konst...

Brodziki do małych łazienek
Brodziki do małych łazienek

Prysznic to szybki sposób na codzienną higienę. Dlatego w każdej łazience można dziś spotkać kabinę prysznicową. Zarówno posiadacze małych łazienek, jak i dużych pokoi kąpielowych, decydują się na montaż kabiny prysznicowej. W sklepach remontowo-budowlanych siec...

Projekty domów w technologii szkieletowej

Wysokojakościowe projekty domów drewnianych w technologii szkieletowej wiele pracowni architektonicznej z całego kraju. Jedną z takich pracowni jest Centrum Projektów Domów, którego domeną są projekty domów ekologicznych i energooszczędnych, tak bardzo popularnych we w...